بسته شدن جاده هشتگرد طالقان تا ایمنی کامل

هشتگرد به طالقان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، علی زندی‌فر، مدیرکل راهداری البرز، پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی صورت گرفت، گفت: با مصوبه کمیسیون ایمنی، حمل‌ونقل و سوانح رانندگی البرز محور جدید هشتگرد- طالقان در فصل پاییز و زمستان بسته می‌شود.

وی با یادآوری اینکه این محور از خردادماه سال جاری افتتاح شده است، افزود: خوشبختانه از زمان افتتاح تاکنون، گزارشی مبنی بر وجود مشکل جدی در این محور داده نشده است.

این مقام مسؤول با اشاره به مه‌گیر بودن این مسیر در بیشتر ایام سرد سال، ادامه داد: در نیمه دوم سال به دلیل بارش برف و باران، نبود برخی امکانات زیرساختی و آماده‌نبودن کنارگذر تونل ممکن است عبور و مرور کاربران جاده‌ای خطرآفرین شود بنابراین برای حفظ ایمنی و کاهش تصادفات رانندگی این محور تا پایان فروردین‌ماه بسته می‌‌اند و مقرر شده در مدت زمانی که این محور مسدود است، دستگاه‌های ذی‌ربط اقدامات لازم را برای ارتقای ایمنی و تجهیز آن انجام دهند.

مدیرکل راهداری البرز تصریح کرد: کمیسیون ایمنی، حمل‌ونقل و سوانح رانندگی البرز با عضویت مدیران‌کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری البرز، اداره‌کل راه و شهرسازی، هلال احمر، پزشکی قانونی، اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، صداو سیما، سازمان صنعت، معدن و تجارت، پلیس راه  اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز تشکیل می‌شود و این تصمیم توسط اعضای کمیسیون اتخاذ شده است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

1 thought on “بسته شدن جاده هشتگرد طالقان تا ایمنی کامل”

  1. ایمان میر سلیمی

    این پروژه از ابتدا بدون مطالعه درست شروع شد از گروه تلکان تقاضا دارم در مورد مطالعات این پروژه گزارشی تهیه کنن که مردم آگاه شن ممنون از مطالب خوبتون

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
اسکرول به بالا