شرح سفر استاندار البرز به طالقان در دهه فجر

دکتر عبدالهی استاندار البرز به اتفاق مدیران کل استانداری و همراهان و دکتر حدادی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در بیستمین روز از دهه مبارک فجر ۱۴۰۰ به شهرستان طالقان سفر کردند.در این سفر امام جمعه محترم، فرماندار ، دکتر لطفی شهردار و سایر مسئولان شهرستان، مدیران ارشد استانی را همراهی کردند.

استاندار البرز گفت: مردم عزیز این شهرستان مطالباتی نیز داشتند که به طور قطع برای این منظور نیز برنامه ریزی خواهیم کرد.وی با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه های ما برای البرز ارتقا سرانه های بهداشتی و درمانی است، افزود: جای خرسندی دارد که توجه دولت هم به این امر معطوف شده و پروژه های بهداشتی و درمانی در سفر رییس جمهور محترم مورد عنایت ویژه ای قرار می گیرند.

عبداللهی گفت: از مشکلات و کمبودهای شهرستان طالقان در این حوزه آگاه هستیم و به طور قطع طی سفر مقام عالی دولت به استان مورد توجه قرار می گیرد.

استاندار البرز در طالقان

از برنامه های سفر استاندار البرز و هیات همراه به شهرستان طالقان پس از گلباران و ادای احترام به مقام شهدا و دیدار با خانواده شهدا، راه اندازی و افتتاح بالغ بر ۵۰ پروژه از جمله افتتاحیه گاز رسانی به روستاهای بزج، نویزک، سگران ، اوانک ، سوهان و نصب کابل مخابراتی MDU و فیبر نوری تعدادی از روستاها بوده است. سپس به افتتاح ماهی‌سرای بهشت رضا واقع در روستای وشته پرداختند و با خانواده شهید غمامی در روستای اوانک، شهید بیژن رفیعی در شهرک، عقیل ملکان در روستای جوستان دیدار کردند.

افتتاح ماهی‌سرا

در انتها جلسه ای ویژه در خصوص نحوه اصلاح و ابلاغ طرح تفصیلی شهر طالقان با حضور دکتر عبداللهی استاندار البرز، دکتر حدادی نماینده مردم در مجلس، جناب آقای حسینی نسب فرماندار، دکتر لطفی شهردار، سرکار خانم حمیرا مقیمی ریاست و جناب آقای قاضی میر سعید عضو شورای اسلامی شهر در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه پس از تشریح و مطرح شدن وضعیت فعلی طرح تفصیلی شهر طالقان و تاکید اعضا حاضر بر تسریع در روند اصلاح طرح تفصیلی جهت ابلاغ نهایی، استاندار البرز بیان داشت: قبل از مطرح شدن طرح در شورای برنامه ریزی ، جلسه‌ای تشکیل و کار گروهی باحضور نماینده جهادکشاورزی و آب منطقه‌ای و منابع طبیعی جهت تصمیم گیری نهایی در خصوص طرح انجام گیرد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
اسکرول به بالا