23 مرداد 1399

اخبار

23 مرداد 1399

بهسازی و آسفالت 8 کیلومتر از راه های روستایی طالقان

بهسازی و آسفالت 8 کیلومتر از راه های روستایی طالقان - در راستای اجرای طرح سراسری بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی  تا کنون بیش از  10 کیلومتر از راه های روستایی استان البرز آسفالت شده است .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
22 مرداد 1399

خدمات رسانی شهری طالقان افزایش می‌یابد

خدمات رسانی شهری طالقان افزایش می‌یابد - آقای علی حدادی نماینده مردم  طالقان ، ساوجبلاغ و نظر آباد در گفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : طی جلسه‌ای که با رئیس سازمان شهرداری و همیاری‌های کشور داشتیم مقرر شد ارائه خدمات شهری به شهرستان‌های طالقان ،  ساوجبلاغ و نظر آباد افزایش یابد.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
19 مرداد 1399

کمک های مومنانه عتباتی های طالقان

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان طالقان وجیه الله ملاجان ، در گفت و گو با خبرنگار تلکان گفت : باتوجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی و باتوجه به تاکید کادر درمان کشور مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات،

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
18 مرداد 1399

عید غدیر

عیدِ غدیر ۱۸ ذی الحجه در تقویم قمری می‌باشد که توسط مسلمانان شیعه برای جانشینی صریح علی بن ابی طالب در مقام امامت پس از محمد پیامبر مسلمانان جشن گرفته می‌شود. به اعتقاد شیعیان

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
16 مرداد 1399

گفتگو با استاد غلامحسین امیرخانی

استاد غلامحسین امیرخانی گنجینه زنده بشری در حوزه خوشنویسی می‌گوید: «طالقان گوهری بی‌بدیل در دل البرز است که جای‌جایش هوایی از نفس حضرت دوست را به ارمغان می‌آورد و کوچه‌هایش ردپای زندگی را مشق می‌کند

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
15 مرداد 1399

دیدار رئیس بنیاد طالقان با ایثارگران

دیدار رئیس بنیاد طالقان با ایثارگران - به گزارش خبرنگار تلکان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان علی جعفرصفاخیل به همراه جمعی از خادمین شهدا با خانواده شهیدان والامقام «امیر زرعکانی» و «محمد بیگلری» دیدار و گفتگو کرد.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
14 مرداد 1399

برگزاری دومین جلسه توسعه اشتغال روستایی شهرستان طالقان

دومین جلسه کارگروه تخصصی توسعه اشتغال روستایی بامحوریت اجرای طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در شهرستان طالقان ،بامدیریت فارغی مسئول اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امورحقوقی فرمانداری و با حضور صبوری مجری بنیاد برکت در استان البرز، مافی مدیر ستاد فرمان امام (ره) غرب استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ ومدیران دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار گردید.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
13 مرداد 1399

دیدار فرماندار طالقان استاد غلام حسین امیرخانی

مهندس جهانی فرماندار طالقان به همراه فارغی مسئول اداره بازرسی فرمانداری با هنرمند بزرگ ایران اسلامی و استان استاد غلام حسین امیرخانی که در رشته خطاطی و خوشنویسی فعالیت می کند دیدار و گفتگو کردند.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
12 مرداد 1399

برگزاری کارگاه آموزشی آسیب های فضای مجازی در طالقان

کارگاه آموزشی " آسیب های فضای مجازی "در جمع فعالان مجازی شهرستان طالقان برگزار شد
کارشناس پلیس فتا استان البرز با حضور در جمع فعالان مجازی شهرستان طالقان کرج به تشریح تهدیدات و آسیب های فضای مجازی و مسائل پیرامون آن پرداخت.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
11 مرداد 1399

مراسم دعای عرفه و نماز عید قربان در طالقان برگزار شد

مراسم دعای عرفه و نماز عید قربان در طالقان برگزار شد . مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت : طبق ابلاغیه جدید ستاد مبارزه با ویروس کرونا برنامه‌های حضوری در مناطق سفید استان برگزار می‌شود که در استان ما تنها دو شهرستان طالقان و اشتهارد را شامل می‌شود.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >  >>