05 مهر 1399

اخبار

29 شهریور 1399

مراسم تجلیل از استاد غلامحسین امیرخانی

مراسم لوح میراث زنده بشری به استاد غلامحسین امیرخانی با حضور معاون میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در کاخ موزه ملت سعدآباد برگزار شد

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
28 شهریور 1399

قرق ذخیره‌گاه جنگلی ارس در طالقان

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز در گفتگو با خبرنگار تلکان گفت: به تجویز ماده یک قانون حفظ و حمایت از منابع طبیعی و ذخایر جنگلی کشور و ماده ۵۰ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع، اراضی

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
23 شهریور 1399

طالقان رود ، رودخانه‌ای که غریبانه خطاب می‌شود

رئیس بنیاد البرزشناسی آقای مهراب رجبی ، در گفت و گو با خبرنگار تلکان با بیان این که در برخی از نوشته‌ها و در پاره‌ای از اظهارنظرها از روی غفلت رودخانه طالقان را شاهرود نامیده‌اند،

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
19 شهریور 1399

آبخیزداری عامل موثر در جلوگیری از فرسایش و رسوب

آقای علی بابا زاده رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طالقان از پایش حوزه های آبخیز شهرستان، بررسی عملکرد و میزان اثر بخشی سازه های مکانیکی خبر داد. به گزارش خبرنگار تلکان ، علی بابا زاده، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طالقان با بیان این‌که اجرای طرح های آبخیزداری به صرفه و اقتصادی است گفت: با اجرای این طرح ها تا حد زیادی به ویژه در مواقع بحران و با کمترین هزینه از خسارت های مالی و جانی پیشگیری می شود.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
18 شهریور 1399

شرایط ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری

آقای علی حدادی سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس از تعیین شرایط برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها خبر داد.

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار تلکان ،

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
17 شهریور 1399

اهالی روستای خسبان آب آشامیدنی را با دبه تامین می کنند !

مردم روستای همجوار سد طالقان آب شرب‌شان ‌را با دبه از جایی دیگر‌ تامین می‌کنند . آقای علی حدادی نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار تلکان گفت : اهالی روستای خسبان این شهرستان آب شرب مورد نیاز خود را با دبه از روستای مجاور تامین می‌کنند.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
16 شهریور 1399

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال ایثارگران طالقان

جلسه کارگروه اشتغال ایثارگران طالقان با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. پیرو تفاهم نامه بنیاد با وزارت صمت با حضور علی صفاخیل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان و کو خیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت طابه میزبانی بنیاد طالقان برگزار شد.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
15 شهریور 1399

موانع توسعه گازرسانی در طالقان شناسایی شد

فرماندار طالقان اعلام کرد که پنج نقطه رانشی زمین به عنوان موانع طبیعی توسعه گازرسانی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان شناسایی شد. آقای بهنام جهانی در گفت و گو با تلکان افزود: این موانع سبب شده تا گازرسانی به برخی مناطق کوهستانی طالقان با مشکلاتی مواجه شود. 

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
14 شهریور 1399

مردم روستاهای حواشی سد طالقان آب ندارند !

سد طالقان ضمن اینکه وجودش بهره هایی را به شهرستان همجوار داشته اما روستاهای طالقان از حقابه آن سهیم نیستند و الان شاهدیم که بعضی از روستا ها با وجود نزدیکی به سد آب شیرین مورد نیاز خود را با دبه و تانکر تأمین می‌کنند.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
13 شهریور 1399

توقف گازرسانی به برخی از روستاهای طالقان به خاطر رانش زمین

حسین تقی نژاد مدیر عامل شرکت گاز البرز در گفت و گو با خبرنگار تلکان با اشاره به اینکه ساکنان برخی از روستاهای طالقان از اینکه لوله گذاری گاز تا درب منزل آنها صورت گرفته ولی عملیات پایانی گازکشی آنها انجام نمی‌شود گلایه دارند، اظهار کرد : کلنگ گاز رسانی به دو روستای این شهرستان هفته گذشته به زمین زده شد و با این اوصاف تعداد روستاهایی که در طالقان عملیات گازرسانی در آنها در حال انجام است به ۴۲ مورد رسیده است.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >  >>