17 تیر 1399

اخبار روز طالقان

16 تیر 1399

علت تاخیر در گازرسانی روستاهای طالقان

علت تاخیر در گازرسانی روستاهای طالقان . آقای حسین تقی نژاد مدیر عامل شرکت گاز استان البرز در گفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : یکی از مهمترین دلایل تاخیر در گازرسانی به روستاهای طالقان گران شدن لوله های گاز می باشد که در ماه اخیر قیمت آن بسیار بالا رفته است .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
15 تیر 1399

دیدار مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران طالقان

دیدار مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران طالقان . به گزارش خبرگزاری تلکان ، آقای علی صفاخیل رویس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان با جمعی از مسئولین از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کردند و یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گرامی داشته و به عنوان دهه ی کرامت پس از ادای احترام به مقام شهدا و ایثارگران با آرمان های امام خمینی تجدید میثاق کردند .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
14 تیر 1399

محروم ماندن زنبورداران طالقانی از تسهیلات کرونا

محروم ماندن زنبورداران طالقانی از تسهیلات کرونا -مدیر جهاد کشاورزی طالقان آقای محسن الحسینی درگفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : تایید نشدن حرفه ی زنبور داری توسط وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی به عنوان مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا ، افراد فعال در این مشاغل موفق به دریافت خدمات و تسهیلات مربوطه نشده اند .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
12 تیر 1399

طالقان تنها شهرستان با وضعیت سفید کرونا در استان البرز

استاندار استان البرز در گفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : تمام شهرستان های طالقان به غیر از طالقان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند . بر همین اساس از 15 تیر ماه استفاده از ماسک در اماکن عمومی و مکانهای پر تردد و... اجباری می باشد .این اقدام باعث خواهد شد که مسئولان مربوطه باید اقدام برای تهیه و توزیع ماسک ارزان قیمت کنند.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
11 تیر 1399

7 روستا در طالقان بدون گاز شهری هستند

7 روستا در طالقان بدون گاز شهری هستند . به گزارش خبرنگار تلکان و به نقل از مدیر عامل شرکت گاز استان البرز آقای حسین تقی نژاد پروژه گازرسانی در 38 روستای طالقان در حال انجام است و 7 روستای باقیمانده در سال آینده انجام می پذیرد .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
10 تیر 1399

علی حدادی : توقع مردم از قوه قضائیه استمرار مبارزه با فساد است

آقای علی حدادی نماینده مردم طالقان ، ساوجبلاغ و نظرآباد  گفتند : مردم در کف جامعه از عملکرد قوه قضائیه برای مبارزه با فساد راضی هستند اما مهم تداوم این عملکرد برای شفافیت و اعتماد بیشتر آنها به دستگاه قضا می باشد .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
08 تیر 1399

دیدار رئیس بنیاد شهدی طالقان با رئیس دادگستری

دیدار رئیس بنیاد شهدی طالقان با رئیس دادگستری . به گزراش خبرنگار تلکان ، به مناسبت گرامیداشت هفته ی قوه ی قضاییه و یادبود شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یاران ایشان ، جناب آقای فاخیل ریاست بنیاد شهید و امور ایثار گران به همراه تعدادی از مسئولین و کارمندان بنیاد شهید با رئیس دادگستری طالقان جناب آقای مومنی نژاد دیدار کردند .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
07 تیر 1399

اجرای فاز اول پزشکی از راه دور در طالقان

اجرای فاز اول پزشکی از راه دور در طالقان . به گزارش خبرگزاری تلکان ، فاز اول پزشکی از راه دور یا تله مدیسین و سامانه درمان و ویزیت مجازی در طالقان اجرا شد . این اقدام متفاوت با همت معاونت های مختلف دانشگاه علوم پزشکی استان البرز و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام انجام شد .

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
06 تیر 1399

زندگینامه عنایت‌ الله بخشی - اهل طالقان

عنایت‌الله بخشی متولد ۷ فروردین سال ۱۳۲۴ در طالقان بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.ایشان طی شش دهه کار هنری در بیش از ۱۷۰ اثر نمایشی ایفای نقش نموده و از بازیگران سرشناس ایفاگر نقش ضد قهرمان در تاریخ سینمای ایران است که روی به سوی نقش‌های خاکستری و مثبت داشته است.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
05 تیر 1399

برگزاری نماز جمعه در طالقان

برگزاری نماز جمعه در طالقان . رئیس شواری سیاستگذاری ائمه ی جمعه حجت الاسلام راست روش در گفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : ضمن تبریک دهه ی کرامت و اعیاد این دهه ، طبق اعلام ریاست دانشگاه علوم پزشکی و هیات مبارزه با کرونا استان البرز و همچنین مشاهده ی روند صعودی بیماری کرونا

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >  >>