05 مهر 1399

بطحایی: طالقان از دیرباز محل ولادت بزرگانی در حوزه‌های مختلف بوده است

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تلاش ما در این وزاتخانه رفع مشکلات و فرآهم آوردن محیطی مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان است، گفت:کاستی‌ها در آموزش و پرور

   Admin        پنجشنبه, 09 خرداد 1398       اخبار
بطحایی: طالقان از دیرباز محل ولادت بزرگانی در حوزه‌های مختلف بوده است

 

به گزارش سایت تلکان، سیدمحمد بطحایی در مراسم محفل انس با قرآن که  با حضور استاندار البرز و نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی  و مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: منطقه طالقان از دیرباز محل ولادت بزرگانی در حوزه‌های مختلف علمی و سیاسی بوده است.

وی افزود: افراد متعددی از شهرستان طالقان در حوزه‌های مختلف در نظام اسلامی حضور داشته و به این نظام خدمت کرده‌اند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حضور در این منطقه افتخاری برای بنده است، بیان کرد: ارزشمندترین ثروت هر کشور و جامعه نسل جوان و نوجوان آن جامعه است و هیچ ثروتی در جامعه ارزشمندتر از نسل جوان و نوجوان آن نیست.

بطحایی با بیان اینکه هیچ معدن و انباشتی در جامعه و کشور مانند جوانان و نوجوانان ارزشمند نیست، عنوان کرد: به همین دلیل است که دشمنان اولین چیزی که نشانه می روند جوانان و نوجوانان و نسل جوان هستند و برای ما معلمان افتخار بزرگی است که در کنار این ذخیره‌های ارزشمند باشیم.

وی با بیان اینکه هیچ مرواریدی گران‌بهاتر از نسل جوان نیست، گفت: جوانان و نوجوانان جامعه آینده کشور را می‌سازند، کاستی‌ها در آموزش و پرورش زیاد است همه ما معلمان در حال تلاش هستیم که یک محیطی فراهم شود که دانش آموزان در آن زندگی فردا را تمرین کنند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ‌امیدواریم کم و کاستی‌ها هر‌چه زودتر برطرف شود، تصریح کرد: دانش‌آموزان باید در مدرسه یاد بگیرند که گره‌های اجتماع را چگونه باز کنند.