24 تیر 1399

تجهیز کانون های فرهنگی هنری مساجد طالقان

حجت الاسلام شکری از تجهیز و بازسازی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز خبر داد و گفت: به منظور اجرای طرح نوسازی و بازسازی کانون های مساجد، بازدیدهای می

   Admin        دوشنبه, 13 خرداد 1398       اخبار
تجهیز کانون های فرهنگی هنری مساجد طالقان

 

به گزارش سایت تلکان، حجت الاسلام کاظم شکری در خصوص اجرای طرح بازسازی و نوسازی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، گفت: تجهیز و بازسازی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در دستور کار قرار گرفت.

میرستاد دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: در جریان اجرای طرح بازسازی و نوسازی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، بازدیدهای هفتگی از کانون های متقاضی این طرح صورت می گیرد که طی آن خدمات لازم با نظارت کارشناسان، ارائه می شود.

وی با اشاره به اهمیت استعلام های صورت گرفته در زمینه بحث خدمات رسانی و نوسازی کانون های مساجد، عنوان کرد: این مهم به عنوان یکی از اولویت های اصلی در زمینه احیاء و پویایی کانون های فرهنگی هنری مساجد در برنامه کاری دبیرخانه قرار دارد.

این استاد دانشگاه با اشاره به آغاز ایام اوقات فراغت و لزوم تجهیز کانون های فرهنگی هنری مساجد، مطرح کرد: اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده کانون های مساجد در سطح کل استان البرز محقق می شود.

حجت الاسلام شکری، بیان کرد: در آخرین بازدید صورت گرفته از کانون های فرهنگی هنری طالقان، 3 کانون فرهنگی هنری مساجد نیازمند نوسازی است که در این خصوص با همکاری فرمانداری، نوسازی لازم صورت می پذیرد.

مدیرستاد دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز طرح نوسازی و بازسازی کانون های مساجد، اطلاع رسانی لازم به کانون های مساجد صورت گرفته بود که طی آن کانون های متقاضی طرح در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند./ خبرگزاری شبستان