24 تیر 1399

تخصیص بودجه بیشتر برای بهسازی راه های طالقان

دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم در روستای گته ده از توابع بخش بالا طالقان با قول بهسازی راه ها ازسوی فرماندار طالقان انجام شد.

   Admin        شنبه, 25 خرداد 1398       اخبار
تخصیص بودجه بیشتر برای بهسازی راه های طالقان

 

به گزارش سایت تلکان، نشست صمیمی مسئولان با مردم بخش بالا طالقان جهانی فرماندار طالقان به همراه حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه طالقان وجمعی از مسئولان ادارات این شهرستان با حضور در مسجد روستا گته ده با اهالی و اعضاء شوراهای روستاهای بخش بالاطالقان دیدار کردند.

در این دیدار اعضای شوراهای 6 روستا گراب ،گته ده،آسکان ،دهدر ،دراپی و خچیره از توابع بخش بالا طالقان به بیان مشکلات روستاهای خود پرداختند.

لایروبی نشدن رودخانه و انهار ،نبود راه ارتباطی مناسب ,مشکلات تامین آب شرب و کشاورزی,مشکلات مراتع چرا دام و طرح هادی روستاها از جمله موارد و مشکلاتی بود که در این جلسه مطرح و بررسی شد.

جهانی فرماندار طالقان یکی از سیاست های دولت را حضور مسئولان در بین مردم و دیدار چهره به چهره با آنها دانست و گفت:امیدواریم بتوانیم در این بازدیدها و جلسات و با تلاش مضاعف مسئولان و همکاری مردم موانع پیش رو مشکلات را برطرف نماییم.

فرماندار طالقان گفت: بارش های فراوان امسال باعث شد تا ما در چندین نقطه از راه های روستایی شهرستان یا ریزش کوه و یا رانش زمین داشته باشیم و علی رغم تلاش های شبانه روزی عوامل راهداری متاسفانه همچنان در چند نقطه با مشکل روبرو هستیم.

جهانی افزود: باید در بودجه ی شهرستان مبلغ قابل توجه ای را به بهسازی و آسفالت راه های روستایی اختصاص بدهیم تا بتوانیم حداقل بخشی از این راه ها را که در وضعیت بسیار نامناسبی قرار دارند را بازسازی نماییم.