جلسه شورای اداری شهرداری طالقان برگزار شد

با مدیریت مهندس قاسمپور شهردار طالقان جلسه شورای اداری شهرداری در آغاز فصل تابستان برگزار شد .

   Admin        دوشنبه, 03 تیر 1398       اخبار
جلسه شورای اداری شهرداری طالقان برگزار شد

 

به گزارش سایت تلکان، در این جلسه مهندس گودرزی معاونت خدمات شهر و کلیه مسئولین واحدها حضور داشتند و شهردارطالقان با بیان اینکه : با آغاز فصل تابستان فعالیت های بیشتری در پیش رو خواهیم داشت، به شرح این فعالیتها  پرداخت و دستورات لازم را به کلیه واحدها ابلاغ نمود .

شهردار طالقان از پاکسازی محله های  شهر خبر داد و گفت : جمعه های هر هفته واحد خدمات شهر به پاکسازی یک محله خواهد رفت و این اقدام از محله گلینک و گزینان آغاز خواهد شد.

در ادامه این جلسه شهردار طالقان اضافه کرد: آسفالت محله جزینان در دستور کار قرار دارد و پس از بازدید اولیه توسط حوزه خدمات شهر از این محله، عملیات آسفالت آغاز خواهد شد و همچنین جدولگذاری نهر خسبان ، جزینان در دستور کار قرار دارد.

مهندس قاسمپور در خصوص تعمیرات تابلوی ورودی شهر و فضاسازی محیطی، جدولگذاری و گل کاری اطراف این تابلو دستورات لازم را به واحد فضای سبز ارائه نمود و واحد فضای سبز را موظف به طراحی فضاسازی محیطی و زیبا سازی میادین شهر و برگزاری مناقصه چهار پارک محله‌ای کرد.

همچنین تاکید بر تسریع ادامه روند نامگذاری معابر از دیگر دستورات شهردار طالقان در این جلسه بود.

در پایان مهندس قاسمپور اضافه کرد: شهرداری در جهت خدمات رسانی بیشتر به شهروندان گرامی پنج‌شنبه‌های هر هفته علاوه بر ساعات اداری تا ساعت ۱۶:۳۰ دایر بوده و آماده خدمات‌رسانی می‌باشند.