مسابقات فول کیک بوکسینگ در طالقان برگزار می شود

رئیس هیأت های رزمی شهرستان طالقان از برگزاری دهمین دوره ازمسابقات استانی فول کیک بوکسینگ در تاریخ چهارم مرداد ماه در طالقان خبر داد.

   Admin        دوشنبه, 10 تیر 1398       اخبار
مسابقات فول کیک بوکسینگ در طالقان برگزار می شود

 

به گزارش سایت تلکان، علی گلمحمدی، رئیس هیأت های رزمی شهرستان طالقان و رئیس کمیته داوران استان البرز از برگزاری مسابقات استانی فول کیک بوکسینگ در البرز خبر داد و گفت: دهمین دوره از این مسابقات چهارم مرداد ماه در شهرستان طالقان برگزار می شود.

رئیس هیأت های رزمی شهرستان طالقان بیان کرد: این مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.

گلمحمدی ادامه داد: در این دوره از مسابقات نونهالان در فرم موزیکال، نوجوانان در فرم لایت، جوانان در فرم فول کنتاکت، بزرگسالان در فرم کیک بوک استایل لوکیک و رده سنی پیشکسوتان در فرم لایت کنتاکت با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی بیان کرد: در قسمت بعدی، مسابقات Best of the Best در سبک فول کیک بوکسینگ در وزن های 60-، 65-، 70-، 80- و 90+ برگزار می شود.

رئیس هیأت های رزمی شهرستان طالقان مطرح کرد: این مسابقات به میزبانی هیأت های رزمی شهرستان طالقان و در سالن شهید رجایی اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار می شود.

گلمحمدی در پایان اظهار کرد: جوایز این مسابقات در بخش Best of the Best، وجه نقد، کمربند قهرمانی، حکم و مدال و همچنین در جدول استانی کمربند قهرمانی، حکم و مدال خواهد بود که به سه نفر اول این دوره از مسابقات اهدا می شود.