24 تیر 1399

مجوز احداث یک بیمارستان در طالقان صادر شد

استاندار البرز گفت: مجوز ایجاد یک بیمارستان در طالقان صادر شده است.

   Admin        چهارشنبه, 12 تیر 1398       اخبار
مجوز احداث یک بیمارستان در طالقان صادر شد

 

به گزارش تلکان، عزیزالله شهبازی عصر دوشنبه در نشست با دهیاران و رؤسای شوراهای شهرستان ساوجبلاغ که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه شاهد پیشرفت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف شهرستان ساوجبلاغ بوده ایم، اظهار کرد: تا رسیدن به نقطه مطلوب راه بسیاری در پیش داریم.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان‌های ساوجبلاغ و طالقان، اظهار کرد: می‌توانیم با سرمایه گذاری روی این شهرستان‌ها، شاهد ایجاد اشتغال در سطح استانی باشیم.

استاندار البرز با بیان اینکه مجوز ایجاد یک بیمارستان در طالقان صادر شده است، اضافه کرد: کلنگ احداث جاده گردشگری طالقان به هشتگرد زمین خورده است و امید داریم در سال جاری به بهره برداری برسد.

شهبازی با بیان اینکه شهرستان ساوجبلاغ از جمله شهرستان‌هایی است که دارای روستاهای بسیاری است، گفت: باید در راستای توسعه هرچه بیشتر و بهتر این روستاها تلاش شود. علی رغم مشکلات و گرفتاری‌ها در مسائل مالی کشور، دولت از هیچ تلاشی برای توسعه روستاها فروگذار نیست.

وی تصریح کرد: امید داریم بتوانیم دو روستای «کوشکه زر» و «اقدسیه» را در حوزه توسعه اشتغال به پایلوت روستایی در کشور تبدیل کنیم.

به گفته استاندار البرز قشر مولد کشور در روستاها هستند و توجه کشور باید به آنها معطوف شود.