23 مرداد 1399

اعزام چند گروه از طالقانی به اردوهای راهیان نور

گروه فرهنگی فرمانده سپاه طالقان گفت: ۱۰۰ نفر از این شهرستان در قالب اردو های راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال غرب اعزام شدند.

   Admin        چهارشنبه, 16 مرداد 1398       اخبار
اعزام چند گروه از طالقانی به اردوهای راهیان نور

 

به گزارش سایت تلکان، علی اصل زعیم، فرمانده سپاه شهرستان طالقان اظهار کرد: کاروان راهیان نور شهرستان طالقان با شرکت ۱۰۰ نفر، در قالب دو دستگاه اتوبوس راهی مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شد.

وی با بیان اینکه این کاروان های راهیان نور به مدت دو روز از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور بازدید می کنند، افزود: این کاروان ها از یادمان های شهید باکری، شهید بروجردی و شهدای تمرچین بازدید می کنند.

این مسئول با تأکید بر اینکه در شهرستان طالقان جوانان و نوجوانان استقبال خوبی از برنامه های راهیان نور داشته اند، تصریح کرد: باتوجه به این استقبال ما نیز تلاش خود را می کنیم تا اعزام کاروان های راهیان نور و برگزاری سایر برنامه های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این منطقه تداوم یابد.

فرمانده سپاه شهرستان طالقان کاروان های راهیان نور را گامی مهم در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شده و ترویج آرمان ها و اهداف آنها در جامعه برشمرد و تصریح کرد: باید با اجرای این فعالیت های فرهنگی زمینه تقویت روحیه دینی، بسیجی و جهادی را در بین مردم و به ویژه نوجوانان و جوانان فراهم کنیم.