23 مرداد 1399

درویش پور: هرچه سریعتر شهرک تخصصی آب راه اندازی شود

    معاون استاندار البرز گفت: شهرک تخصصی آب طالقان به دلیل نقش موثر آن در توسعه اقتصادی هر چه سریع تر اجرایی شود.

   Admin        شنبه, 19 مرداد 1398       اخبار
درویش پور: هرچه سریعتر شهرک تخصصی آب راه اندازی شود

 

به گزارش سایت تلکان، درویش پور در جلسه بررسی مشکلات احداث شهرک تخصصی آب شهرستان طالقان افزود: اتحاد، انسجام و همدلی، شرط اصلی و الزامی در اجرای پروژه های البرز برای پیشبرد سیاست های توسعه ای در استان است.

وی با بیان اینکه ایجاد شهرک تخصصی آب در طالقان گامی موثر به منظور محرومیت زدایی و اشتغالزایی است، اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های طالقان می توانیم شاهد رشد و توسعه شتابان این شهرستان باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارعنوان کرد:یکی از مصوبات سفراستاندار البرز به شهرستان طالقان، احداث شهرک تخصصی آب بود که به علت اهمیت این پروژه برای توسعه اقتصادی ضرورت دارد در اسرع وقت اجرایی شود.

درویش پور ادامه داد: قرار است در این شهرک، صنایع تبدیلی و تکمیلی آب از جمله کارخانه بسته بندی و تولید آب معدنی و نوشابه های گازدار ایجاد شود که با توجه به همجواری شهرک تخصصی آب البرز به بازار مصرفی شهر تهران، می تواند در اشتغال زایی و درآمدزایی طالقان سهم زیادی داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به اهداف راه اندازی این شهرک گفت: بهینه سازی تولید، عرضه و صنعت بسته بندی آب های معدنی و آشامیدنی، تولید، بهره برداری، نگهداری و حمل و نقل در واحدهای بسته بندی آب از جمله اهداف راه اندازی این شهرک است.

وی تصریح کرد : برای تسریع در اجرای این پروژه، سرمایه گذاری بخش خصوصی بسیار مهم است و به دنبال آن هستیم تا با مشارکت بخش خصوصی، هرچه سریعتر این شهرک ایجاد شود