24 تیر 1399

کاندیدای شورای ائتلاف آقای علی حدادی

به هیچ وجه وارد بازی سیاسی نمی شوم و فقط برای مردم کار میکنم

   Admin        پنجشنبه, 01 اسفند 1398       اخبار
کاندیدای شورای ائتلاف آقای علی حدادی

 

کاندیدای شورای ائتلاف : به هیچ وجه وارد بازی سیاسی نمی شوم ، فقط برای مردم کار میکنم

آقای علی حدادی کاندیدای شورای ائتلاف در طالقان ، نظر آبادو ساوجبلاغ در دیداری به خبرنگاران گفتند : به هیچ وجه وارد بازی سیاسی و دسته های حزبی نخواهم شد ، ایشان خاطر نشان کردند که دوره ی شعار تمام شده است و باید نماینده به تنهایی و با توجه به نیاز های مورد نیاز مردم عمل کند و این بهترین روش برای آبادانی و رفع مشکلات ایران است .

آقای حدادی در ادامه ی سخنان خود اظهار داشتند که تشکیل مجلسی کارامد و انقلابی که به مشکلات و دغدغه های مردم توجه کند از خواسته های به حق مردم می باشد .

ایشا ن در ادامه ی سخنان خود گفتند که مردم باید از تصمیات وکلای خود در محلس اطلاع داشته باشند و این همان شفافیت است .

شفافیت باید در مسائل هزینه های انتخاباتی ، اموال و دارایی های نماینده و..نیز باشد . به همین علتبنده در این بخش دارایی های خود و فرزندان خود را اعلام خواهم کرد .

جناب آقای حدادی نماینده ی شورای ائتلاف اسلامی در حوزه های طالقان ، نظرآبادوساوجبلاغ با ذکر این که همین طور که مردم ما به نماینده اعتماد دارند ، نمایندگان نیز باید به مردم اعتماد کنند و این رابطه ی دو طرفه باعث شفافیت است .

ایشان گفتند که اصلاح قوانین ضد رونق تولید ملی باید در دستور کار مجلس آینده قرار گیرد و یکی از مهمترین دغدغه های مردم و اقشار تحصیلکرده در حال حاضر معضل بیکاری و عدم وجود شغل می باشد .

آقای حدادی با ذکر اینکه بزار های نظارتی مجلس باید در جای خود و در موقع خود قرار گیرد گفتند قوانین بسیار خوبی در مجلس دوره های پیشین تصویب شده که اجرا نشده است و نیاز به پیگیری و نظارت جدی دارد و در صورت اجرا شدن این قوانین موتور محرکه ای در سطح کل کشور و همچنین استان البرز در حوزه های مختلف ایجاد خواهد شد .

ایشان در ادامه ی سخنان خود گفتند که شهرستان های استان البرز از جمله طالقان ، نظر اباد و ساوجبلاغ از ظرفیت بسیاری خوبی در زمینه ی کشاورزی و صنعت برخوردارهستند . نگاه خاص به توانمندی های داخلی می تواند بخش بسیار اعظمی از مشکلات را برطرف کند .

استان البرز در بسیاری از محصولات تولیدی رتبه های نخست را به خود اختصاص داده است و حتی در بسیاری از موارد تامین کننده ی نیازهای استان های همجوار نیز بوده است .

آقای حدادی زندگی اشرافی برخی از نمایندگان را باعث فاصله ی بین مردم و آنها می دانند و بسیاری از مردم از این موضوع بسیار ناراضی هستند .مطالبه و پیگیری مشکلات مردم از مهمترین کارهایی است که یک نماینده باید سرلوحه ی کار خود قرار دهد . این موضوع شعار نیست و باید به این موضوع توجه خاص شود .

ایشان با بیان اینکه وحدت و یکپارچگی در منطقه های طالقان ، ساوجبلاغ و نظر آباد باعث تشکیل یک مجلس انقلابی و یک نماینده ی اصلح خواهد شد، گفتند دوران شعار دادن تمام شده است و نماینده باید خود به تنهایی اقدام و عمل کند و این از خواسته های به حق مردمی است که به نماینده رای داده اند

آقای حدادی گفتند که استان البرز ظرفیت های بسیار خوب در زمینه ی خود اشتغالی و اشتغال زایی و حوزه های گردشگری و توریستی دارد و از این ظرفیت تاکنون به ندرت استفاده شده است .

ایشان در ادامه گفتند که : بنده اعتقاد دارم که کار باید برای مردم انجام شود و سیاسی بازی جز ضرر چیز دیگری نخواهد داشت و در راستای اثبات کارامدی نظام دینی متعهد باشیم و کارهای مهم و رفع مشکلات مردم و بهبود وضعیت اقتصادی و سایر مشکلات مردم را برطرف نماییم .بنده عملگرا هستم و در زمان فرمانداری نیز این موضوع را به اثبات رسانده ام .

آقای حدادی با بیان اینکه به هیچ عنوان وارد بازی های سیاسی نخواهم شد و در هیچ دسته ی حزبی عضو نخواهم شد گفتند : به این اعتقاد دارم که معیار اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه است که به عنوان محور اصلی قرار دارد . داشتن روحیه ی انقلابی و جهادی ، شجاعت لازم و مطالبه گری جدی از فرایند فعالیت هایی است که باید نماینده ی مردم داشته باشد .