تشدید بازرسی بر اصناف حساس طالقان

بازرسی از اصناف طالقان تشدید می یابد

   Admin        جمعه, 23 اسفند 1398       اخبار
تشدید بازرسی بر اصناف حساس طالقان

 

تشدید بازرسی بر اصناف حساس طالقان

آقای جهانی فرماندار طالقان گفتند : به دلیل مبارزه با شیوع ویروس کووید 19 یا همان کرونا نظارت و بازرسی ها بر اصناف حساس را بیشتر کرده ایم . این بازرسی ها از نظر بهداشت محیطی اصناف حساس می باشد که در قالب گشت های مشترک با محوریت واحد بازرسی و مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری و همچنین با حضور نماینده ی دادستان و مدیر شبکه بهداشت ودرمان و نیروی انتظامی انجام می پذیرد .

ایشان در ادامه گفتند : در این طرح بازرسی با توجه به حساسیت های پیش آمده در زمینه پخش ویروس کرونا ، از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مانند نانوایی ها و رستوران ها ، میوه فروشی ها و سوپر مارکت ها ، شیرینی فروشی و سایر صنف های اینچنینی بازدید صورت گرفته و در برخی موارد صورت میگیرد .

فرماندار طالقان گفتند محور اصلی این بازرسی ها ، نظار ت بر نحوه ی انجام مراقبت های بهداشتی در زمینهی مقابله با ویروس کرونا می باشد و در برخی موارد و در صورت عدم آگاهی تمامی موارد را به این واحد ها اموزش داده خواهد شد .

ایشان خاطر نشان کردند که این بازرسی علاوه بر بررسی نکات ایمنی و بهداشتی ، قیمت های کالا ها و اقلام عرضه شده نیز بررسی خواهد شد و در صورت مشاهده گرانفروشی اعمال قانون انجام خواهد شد .