24 تیر 1399

بسته شدن ورودی های طالقان-بومیان غیر ساکن هم اجازه ورود ندارند

قرنطینه ی کامل طالقان

   Admin        جمعه, 23 اسفند 1398       اخبار
بسته شدن ورودی های طالقان-بومیان غیر ساکن هم اجازه ورود ندارند

 

بسته شدن ورودی های طالقان بومیان غیر ساکن هم اجازه ورود ندارند

فرماندار طالقان از بسته شدن کامل ورودی های طالقان خبر دادن و گفتند برخی از افرادی که بومی طالقان محسوب می شوند اما سالی یک بار به طالقان می آیند از این به بعد نمیتوانند تا اطلاع ثانوی وارد طالقان شوند و از ورود آنها به طالقان جلوگیری خواهد شد .

فرماندار طالقان در ادامه گفتند : ورود افراد غیر بومی هم فقط در موارد خاص و ضروری ، آن هم با انجام مراقبت های لازم میسر خواهد بود .

ایشان در ادامه گفتند : در مورد ورودی های شهر طالقان نیزتمهیدات لازم برای پیک ساعات شلوغی و ترافیک اندیشیده اند و حتی پزشک نیز در ورودی شهر مستقر شده است تا با چک کردن و اندازه گیری تب و درجه ی حرارت مردم از شیوع بیماری کرونا جلوگیری نمایند .

ایشان در مورد ضد عفونی کردن شهر طاقان گفتند به دلیل آسیب های احتمالی که مواد ضد عفونی کننده می تواند به لباس و خود افراد بزند ضد عفونی بصورت شبانه انجام می پذیرد و همچنین جهت نانوایی ها ، تیم های ویژه ای از طرف بهداشت طالقان بورت مرتب کنترل خواهند شد تا مانع از بروز هر گونه بیماری و مشکلاتی برای مردم شوند .

ایشان در ادامه گفتند با همبستگی بخش های مختلف مردم مانند بخشداری ؛ شهرداری ، بسیج و کمیته ها و...و با پخش بروشور های آموشی در میان افراد می توانیم بهراحتی از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کرده و به امید خدا آن را ریشه کن کنیم .

فرماندار طالقان در سخن پایانی خود گفتند : طالقان با آنکه در میان شهرهای آلوده ای مثل تهران و کرج و قزوین قرار دارد اما به دلیل مراقبت های اولیه و پیشگیری از ورود افراد مشکوک تا کنون یک مورد نیز از مشاهده نشده است .

به امید سلامتی برای تمام مردم ایران زمین