10 مهر 1399

برگزاری جلسه رزمایش مواسات در طالقان

برگزاری جلسه رزمایش مواسات و کمک های مومنانه در طالقان برگزار شد

   Admin        یکشنبه, 31 فروردین 1399       اخبار
برگزاری جلسه رزمایش مواسات در طالقان

 

جلسه رزمایش مواسات در طالقان برگزار شد 

به گزراش خبرنگار تلکان جلسه رزمایش مواسات ( کمک های مومنانه ) در شهرستان طالقان با حضورامام جمعه طالقان و برخی از روحانیون این شهرستان برگزار شد . این جلسه در خصوص منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و رزمایش مواسات و کمک های مومنانه بود و در این جلسه امام جمعه طالقان حجت الاسلام حسینی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص حماست از محرومات و آسیب دیدگان و مبارزه با ویروس کرونا بر خود لازم دانستند که به دعوت رهبر لبیک گفته و از تمام ظرفیت های کشور و خیرین و با تمام توان به این امور رسیدگی کنیم . ایشان گفتند : ما تلاش می کنیم تا با رهنمون های مهربانانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب جامعه ی عمل بپوشانیم و به یاری محرومان و نیازمندان باشیم

امام جمعه ی طالقان در ادامه سخنان خود گفتند : یکی از مهم ترین کارهای در دست اقدام این است که یاری و کمک به مستمندان و آسیب دیدگان باید با حفظ شان و آبروی آنها باشد وباید این گونه کمک های کاملا بی ریا و به گونه ای باشد که به منزلت و شان و جایگاه و آبروی آنها حفظ شود .

در این جلسه در مورد بسیاری از مسائل مانند شیوع ویروس کرونا و راه های مبارزه با آن و شرایط کشور و روش های فعالیت فرهنگی ، دینی و مذهبی تبادل نظر شد .