10 مهر 1399

علی حدادی نماینده طالقان : اولویت ما حل وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم است

صحبت های نماینده طالقان در خصوص حل مشکلات معیشتی مردم

   Admin        دوشنبه, 01 اردیبهشت 1399       اخبار
علی حدادی نماینده طالقان : اولویت ما حل وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم است

 

علی حدادی : اولویت ما حل وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم است

آقای علی حدادی نماینده ی مردم طالقان ، ساوجبلاغ و نظرآباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : درباره ی اولویت هایی که مجلس باید مد نظر داشته باشد گفتند : مجلس یازدهم بیش از پیش باید اولویت اصلی خود را حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم قرار دهد . زیرا مهم ترین مشکل مردم ما معیشت و مشکلات اقتصادی می باشد و اگر ما نتوانیم به همراه دولت وضعیت موجود را بهبود ببخشیم ، بی شک گرانی و تورم و مشکلات به وجود آمده برای مردم حل نخواهد شد .

آقای حدادی در ادامه گفتند که با توجه به ظرفیت بالای منابع طبیعی و انسانی وتاکید رهبر معم انقلاب اسلامی بر جهش و رونق تولید باید سرمایه گذاری بیشتری در بهبود حوزه های تولید داخلی و رفع بیکاری و مشکلات معیشتی انجام دهیم .باید اشتغال جوانان یکی از مسائل مهم مجلس یازدهم باشد که بیشتر به آن بها داده شود . امروزه بیکاری در کشور به ویژه در منطقه های کمتر توسعه یافته کاملا مشهود می باشد و این مشکلات با انسجامو هم فکری و ارائه یطرح های زود بازده وکارشناسی شده می تواند تا حدودی این مشکلات را به سرعت کاهش دهد .

نماینده طالقان ، ساوجبلاغ و نظرآباد در ادام هی صحبت های خود گفتند : اولویت های گفته شده باید با همکاری دستگاه های مختلف شکل گیری شود و اگر مجلس بصورت کارشناسی شده تصمیات درستی را اتخاذ کند و بعد نظارتی خود را تقویت کند بی شک مشکلی در عملیاتی شدن پروژه های ذکر شده نخواهیم یافت . ایشان در ادامه گفتند : یکی از وظایف مجلس نظارت بر اجرای دقیق قانون می باشد و متایفانه مجس در حوزه ی نظارت و مشخص نشدن نتایج اقدامات نظارتی پارلمان بسیار ضعیف عمل کرده است .و بعد نظارتی باید تقویت فوری شود و این یک واجب ضروریست .

نمیانده ی مردم طالقان گفتند : طبق قانون مجلس و نمایندگان انتخیارات مشخص شده ای در بخش قانون گذاری و نظارت دارند و اگر این این اختیارات به درستی و خوبی استفاده شود شاهد اثرات بسیار مثبتی در روند تمامی بخش ها و عملی شدن کامل تمام مصوبه ها و تصمیمات خواهیم بود . این تصمیمات و کنترل ها و تقویت بعد نظارتی باعث کاهش فساد اداری و اتقاء کارامدی نظام اجرایی شده و تاثیر خیلی زیای در بهبود اقتصاد کشور دارد .