23 مرداد 1399

برگزاری جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در طالقان

برگزاری ستاد مبارزه با کرونا با حضور فرماندار ، شهردار و مدیران ادارات طالقان

   Admin        جمعه, 02 خرداد 1399       اخبار
برگزاری جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در طالقان

 

برگزاری جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در طالقان

امروز جلسه ای با عنوان مبارزه با بیماری کرونا با حضور فرماندار طالقان آقای بهنام جهانی و مهندس قاسم پور شهردار طالقان و سایر مدیران ادارات شهرستان طالقان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد . در این جلسه علاوه بر پیگیری مصوبات ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا و اقدامات انجام شده ، اعضا و مدیران ادارات گزارشی مبنی بر مبارزه با کرونا و اقدامات آنها طی 3 ماه گذشته را ارائه دادند .

شهردار طالقان با تاکید بر تداوم عملیات گندزدایی و ضد عفونی خیابان ها و معابر گفتند : برنامه ی روزانه گند زدایی خانه به خانه ، کوچه ها و بازار و معابر طالقان همچنان پابرجاست . ایشان در ادامه گفتند : با توجه به تعطیلات پیش رو در روز های آینده و نیمه ی خرداد و هجوم گردشگران و بازدید کنندگان از مکان های دیدنی و جاذبه های توریستی طالقان ، نگران شیوع این ویروس در طالقان هستیم .و حضور افراد ناقل به ویروس کرونا در بین گردشگران حتمی می باشد . لذا از مسافران محترم خواهشمندیم با رعایت تمامی موارد بهداشتی و رعایت فاصله ی اجتماعی از تجمعات پرهیز کنند و توصیه های بهداشتی را نیز در نظر بگیرند .

ستاد مبارزه با کرونا در طالقان

در این جلسه شهردار طالقان از فرماندار محترم طالقان آقای بهنام جهانی که از زحمات شبانه روزی در ستاد ملی کرونا از گسترش این ویروس جلوگیری کردند تشکر و قدردانی کردند

درپایان این جلسه از طرف فرماندار طالقان لوح یادبودی به اعضای ستاد مبارزهبا کرونا شهرستان طالقان به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش شبانه روزی آنها اهدا شد .