23 مرداد 1399

پایان مهلت 10 ساله مقرر میدل باس خط اتوبوسرانی طالقان

زمان ده ساله مقرر اتوبوسهای مدیل باس خط اتوبسرانی طالقان به پایان رسیده است

   Admin        شنبه, 03 خرداد 1399       اخبار
پایان مهلت 10 ساله مقرر میدل باس خط اتوبوسرانی طالقان

 

مهلت 10 ساله مقرر میدل باس خط اتوبوسرانی طالقان پایان رسیده است

صبح امروز جلسه ای با حضور فرماندار طالقان مهندس جهانی ، شهردار طالقان آقای قاسمپور ، ریاست شورای اسلامی شهر آقای فرامرزی ، مسئول راهور و مدیران ذیربط برگزار شد و طی این جلسه پیگیری هایی جهت مصوبات قبلی و اقدامات صورت گرفته توسط ادارات مربوطه تشریح و پیگیری شد . این جلسه در سالن جلسات فرمنداری طالقان صورت گرفت .

آقای قاسمپور شهردار طالقان در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان در خصوص تابلوهای ترافیکی اظهار داشت : کلیه تابلوهای ترافیکی و معابر شهر پس از انجام مراحل نامگذاری ، جانمایی و تصویب در شورای اسلامی شهر ، به مرحله طراحی و نصب شبرنگ توسط پیمانکار رسیده و با تکمیل این مرحله توسط شهرداری در نقاط شناسایی شده نصب خواهد گردید . مهندس قاسمپور با اشاره به اینکه زمان ده ساله مقرر اتوبوسهای میدل باس خط اتوبوسرانی طالقان به پایان رسیده گفت : طی پی گیریهای شهرداری و جلسات صورت گرفته در استان مقرر شد بسته حمایتی جهت ادامه کار این اتوبوس ها به شورای شهر ارائه گردد تا ارائه خدمات خط اتوبوسرانی از شهر طالقان به اتوبان کرج تداوم یابد

میدل باس اتوبوسرانی طالقان

ایشان در ادامه گفتند: با توجه به اینکه طالقان جزو شهرهای کمتر از پنجاه هزار نفر محسوب می شود ، طبق قانون شهرداری ها طالقان نمی تواند سازمان اتوبوسرانی داشته باشد و ناچارا باید از نزدیکترین شهرداریهایی که دارای سازمان هستند استفاده کنیم و ما پیگیر این موضوع هستیم تا آن را به نتیجه برسانیم . آقای قاسمپور اضافه کرد: خطوط تاکسی رانی شهرستان مشکلی ندارد و بدلیل نبود ظرفیت کافی و کمی مسافر ، افزایش تاکسی های خط را نخواهیم داشت. در پایان شهردار طالقان پیرامون خطوط عابر پیاده و خط کشی خیابان ها اظهار نمود : عملیات خط کشی معابر در دستور کار شهرداری طالقان قرار دارد و بزودی این اقدام جهت نوسازی خطوط و تسهیل در تردد انجام خواهد پذیرفت .