ممنوعیت اقامت در حاشیه سد و رودخانه های طالقان

گردشگران ویروس کرونا را وارد طالقان کردند

   Admin        ﺳﻪشنبه, 31 تیر 1399       اخبار
ممنوعیت اقامت در حاشیه سد و رودخانه های طالقان

 

علی قاسمپور شهردار طالقان در گفتگو با خبرنگار تلکان با بیان اینکه به واسطه ورود گردشگران این شهر وارد پیک دوم شیوع کرونا شده است گفتند : ضدعفونی معابر تا زمانی که نیاز باشد انجام می شود. از ابتدای شیوع ویروس کرونا ضد عفونی معابر عمومی و مغازه ها در قالب اکیپ های مختلف انجام شده و تا زمانی که نیاز باشد به طور مرتب انجام می شود.

ایشان افزودند : در ضد عفونی کردن معابر عمومی اولویت با معابر و خیابانهای عمومی و پر رفت و آمد و مراکز  فعال شهر بوده است. نکته قابل توجه اینکه ضد عفونی های معابر مجوزی برای تردد مردم با خیال راحت نیست و توصیه ما همان توصیه متخصصین امر یعنی استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است. 

شهردار طالقان در ادامه افزودند : این یک خطر جدی است و مردم به ویژه در اماکن شلوغ  که بیشترین ریسک انتقال بیماری را دارد حتما اطمینان حاصل کنند که ویروسی را با خود به منزل نمی برند. اکنون که ویروس کرونا در پیک دوم  همراه با جمعیت گردشگر و مهمان وارد شهرستان شد ، باردیگر از گردشگران و میهمانان عزیز و همشهریان عزیز طالقانی خواهشمندیم با توجه به تصمیم ستاد مبارزه با کرونای شهرستان مبنی بر ممنوعیت تجمع و اقامت در حاشیه سد، رودخانه ها از مسافرتهای غیر ضروری جدا دوری کنند و جان خود و شهروندان طالقانی را به خطر نیندازند.

آقای قاسمپور در سخن پایانی خود گفتند :  با تمام توان و بضاعت در حفظ صیانت و سلامت مردم  آماده هستیم و امیدواریم مانند ماههای اول انتشار ویروس  باهمکاری شهروندان محترم از شیوع ویروس و خطرات بیشتر پیشگیری کنیم.

 

ثبت نظر