خدمات رسانی شهری طالقان افزایش می‌یابد

ارائه خدمات رسانی شهری در ساوجبلاغ ، نظر آباد و طالقان افزایش می‌یابد

   Admin        چهارشنبه, 22 مرداد 1399       اخبار
خدمات رسانی شهری طالقان افزایش می‌یابد

 

خدمات رسانی شهری طالقان افزایش می‌یابد
آقای علی حدادی نماینده مردم  طالقان ، ساوجبلاغ و نظر آباد در گفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : طی جلسه‌ای که با رئیس سازمان شهرداری و همیاری‌های کشور داشتیم مقرر شد ارائه خدمات شهری به شهرستان‌های طالقان ،  ساوجبلاغ و نظر آباد افزایش یابد.
نماینده طالقان در خصوص نشست خود پیرامون ارائه خدمات بهتر در بخش خدمات  شهری حوزه انتخابیه خود، اظهار داشت : در راستای پیگیری مطالبات مردم و ارائه خدمات بهتر و بیشتر شهری جلسه‌ای با شهرداران حوزه انتخابیه، برگزار شد که در این راستا مقرر گردید جهت رفع برخی موارد با معاون عمرانی وزیر کشور نشستی برگزار و در خصوص مسائل و مشکلات موجود صحبت شود.

ایشان با بیان اینکه این جلسه ، امروز برگزار و مسائل ومشکلات موجود مطرح شد ، افزودند : نتیجه برگزاری این جلسه توجه بیشتر به موضوع حمل و نقل و خدمات رسانی شهری در شهرهای مختلف از جمله شهرهای هشتگرد، شهر جدید هشتگرد، طالقان، کوهسار، گلسار و نظرآباد بود.
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظر آباد و طالقان با عنوان اینکه مطالبه‌گری یکی از وظایف نمایندگان است، بیان کرد: سعی شده با بازدیدهای میدانی و آگاهی از مشکلات  مردم از نزدیک بتوانیم به وظایف مطالبه‌گری خود بهتر عمل کنیم.

حدادی نظارت را یکی از رسالت‌های نماینده عنوان کرد و گفت : علاوه بر قانون گذاری و اصلاح قانون، نظارت بر روند اجرا نیز حائز اهمیت است که در این راستا نیز برنامه ریزی برای اجرای صحیح نظارت‌ها انجام شده است.

ایشان خاطر نشان کردند : شفافیت در آرا و فعالیت‌ها از دیگر اولویت‌ها است که باید به نحوه مطلوبی انجام شود.

 

ثبت نظر