گلایه نماینده طالقان از اجرای غیرکارشناسی طرح هادی در طالقان

آقای علی حدادی نماینده مردم طالقان در مجلس از اجرای طرح های غیرکارشناسی در روستاهای طالقان ابزار نگرانی کرد

   Admin        دوشنبه, 10 شهریور 1399       اخبار
گلایه نماینده طالقان از اجرای غیرکارشناسی طرح هادی در طالقان

 

گلایه نماینده طالقان از اجرای غیرکارشناسی طرح هادی در این شهرستان
آقای علی حدادی نماینده مردم طالقان در مجلس از اجرای طرح های غیرکارشناسی در روستاهای طالقان ابزار نگرانی کرد.
به گزارش خبرگزاری تلکان ، علی حدادی صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان طالقان در زمینه وعده‌های شعاری که از سوی بسیاری از مسئولان داده می‌شود آقای اظهار داشت :  این بدقولی و وعده‌های بدون عمل مردم را بدبین و خسته کرده است.

وی با اشاره به اهمیت اجرای طرح آمایش سر زمینی در استان البرز افزود: طرح آمایش سرزمین نقشه راه فعالیت برای قوه مجریه است و اگر این طرح به‌خوبی انجام می‌شد در حال حاضر شاهد مشکل عدم فعالیت در برخی مناطق نبودیم و طبق ظرفیت هر بخش برای توسعه حرکت انجام می‌شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه قرار نیست وقتی فردی سمتی را قبول کرد کار تمام شود بیان کرد : قطعا باید پس از پذیرفتن یک سمت باید کار کرد و در قبال مردم پاسخگو بود.

آقای حدادی با اشاره به تذکر جدی خود به وزیر راه در زمینه جاده طالقان تصریح کرد : وعده‌های بسیاری در دوره‌های مختلف برای راه‌اندازی این جاده به مردم داده شده اما همچنان این جاده به بهره‌برداری نرسیده است.

وی با بیان این که در حال حاضر اعتماد مردم از برخی مسئولان سلب شده است عنوان کرد: بازگرداندن این سلب اعتماد کار و فعالیت جدی و واقعی نیاز دارد.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به اینکه اصل حرکت امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر بود خاطرنشان کرد: امروز مجلس اولویت فعالیت خود را بر این اساس قرار داده و بر این معتقد است که نباید در برابر کمبودها و کم کاری‌ها سکوت کرد.

حدادی با عنوان اینکه کار مجلس اجرایی نیست گفت : مجلس باید با وضع و یا اصلاح قوانین ریل‌گذاری‌های خوبی را جهت پیشرفت کشور در راستای اهداف تعیین شده انجام دهد.

وی در مورد عمده مشکلات شهرستان طالقان اذعان کرد: بحث گازرسانی به برخی روستاهای و همچنین جاده طالقان از عمده مطالبات مردم در این شهرستان است که در حال پیگیری بهبود وضعیت هستیم.

آقای حدادی با ابراز گلایه‌مندی از نحوه اجرای طرح هادی در روستاهای این شهرستان اظهار داشت : این طرح در روستاهای طالقان به درستی کارشناسی نمی‌شود.

ایشان از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی بزرگترین کارخانه گلاب‌گیری در شهرستان طالقان خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های تولید گل محمدی در این شهرستان راه‌اندازی این کارخانه بسیار به توسعه و اشتغال پایدار در این شهرستان کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم فعالیت‌های خوبی در زمینه بهبود وضعیت و رفع مشکلات آغاز کرده است و امیدواریم دولت بعدی دولتی ارزشی باشد و با هم‌افزایی اتفاقات خوبی را در کشور رقم بزنیم.

 

 

ثبت نظر