09 بهمن 1399

شکارچیان غیرمجاز در طالقان دستگیر شدند

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان از دستگیری شکارچیان غیرمجاز کبک در مناطق شکار ممنوع طالقان خبر داد

   Admin        پنجشنبه, 24 مهر 1399       اخبار
شکارچیان غیرمجاز در طالقان دستگیر شدند

 

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان از دستگیری شکارچیان غیرمجاز کبک در مناطق شکار ممنوع طالقان خبر داد و گفت: در این میان دو قبضه اسلحه غیر مجاز پی سی پی توسط یگان حفاظت طالقان کشف و ضبط شد.

محسن فلاح نژاد، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تلکان گفتند : سه نفر در مناطق شکار ممنوع شهرستان طالقان توسط ناظرین این اداره کل شناسایی و دستگیر شدند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان ادامه داد: این شکارچیان غیر مجاز کبک در مناطق و زیستگاه‌های شهرستان طالقان اقدام به شکار کرده اند، در این میان دو قبضه اسلحه غیرمجاز پی سی پی توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان نیز کشف و ضبط شد.

فلاح نژاد ضمن تشکر از همیاران سخت کوش و جوامع محلی متخلفین که در رابطه با محیط زیست خود دغدغه دارند ،گفت: حفظ جان حیوانات برای ما از اهمیت بالایی بر خوردار است.

وی در رابطه با نحوه نظارت این اداره بر مناطق شکار ممنوع، یادآور شد: محیط بان‌ها به همراه همیاران و جوامع محلی به صورت مداوم زیستگاه‌ها و مناطق شکار ممنوع طالقان رو زیر نظر دارند و در حین گشت و پایش و اخباری که توسط جوامع محلی دریافت می‌کنند سریعا در صدد برخورد با متخلفین بر خواهند آمد.