02 بهمن 1399

گازرسانی به روستاهای طالقان نیازمند ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار است

علی حدادی :برای انجام پروژه گازرسانی به روستاهای طالقان به ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است

   Admin        ﺳﻪشنبه, 13 آبان 1399       اخبار
گازرسانی به روستاهای طالقان نیازمند ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار است

 

نماینده مردم طالقان ُ ساوجبلاغ و نظر اباد آقای علی حدادی در حاشیه نشست شورای اداری شهرستان طالقان در گفت‌وگو با خبرنگار تلکان با اشاره به مشکلات این شهرستان اظهار کرد: طالقان در بحث جاده و زیرساخت‌های مرتبط با آن با مشکلات زیادی مواجه است.

ایشان با بیان اینکه محور هشتگرد به طالقان جزو پروژه‌های ملی محسوب می‌شود اما اهتمامی برای اتمام آن وجود ندارد، تصریح کرد: باید هرچه زودتر موانع اجرای این پروژه برداشته شود.

آقای حدادب با بیان اینکه بسیاری از مشکلات طالقان به دلیل اختیارات ناکافی ادارات این شهرستان قابل حل نیست، خاطرنشان کرد : این امر باعث شده است تا مردم برای حل مشکلات خود به کرج بروند که این امر بر مشکلات دامن زده است.

ایشان با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم در روستاهای طالقان وجود ندارد، گفت: گازرسانی و نبود امکانات درمانی جزو اصلی‌ترین خلأهای این روستاها محسوب می‌شود که امیدواریم با پیگیری‌های انجام‌شده شاهد رفع این مشکل در اسرع وقت باشیم.

آقای حدادی با بیان اینکه برای انجام پروژه گازرسانی به روستاهای طالقان به ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است، اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای تخصیص این اعتبار به کار بسته‌ایم.

ایشان در پایان متذکر شد : باید امکانات مورد نیاز روستاها را فراهم کنیم، چراکه این امر مانع کاهش روند مهاجرت از روستاها به شهرها می‌شود.