09 بهمن 1399

بازدید نماینده و فرماندار طالقان از روستای گته ده

فرماندار طالقان به همراه دکتر حدادی با حضور در روستای گته ده به مشکلات این روستا پرداختند.

   Admin        دوشنبه, 19 آبان 1399       اخبار
بازدید نماینده و فرماندار طالقان از روستای گته ده

 

فرماندار طالقان آقای سید سجاد حسینی نسب به همراه دکتر حدادی نماینده محترم مردم شهرستانهای ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی و مهین فلاح بخشدار بالاطالقان و جمعی از روسای ادارات شهرستان با حضور در روستای گته ده از توابع بخش بالاطالقان ضمن دیدار صمیمانه با اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران از نزدیک به مشکلات این روستاها پرداختند.

 

مشکلات روستای گته ده

 


آقای حسینی نسب در این دیدار اظهار داشتند : مطالبه عمومی حق مردم شریف شهرستان طالقان به خصوص کمتر توسعه یافته روستایی است، چرا که مظهر توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مردان و زنان روستایی هستند.
دکتر حدادی نیز در این دیدار از تلاش و جدیت مجموعه اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و مردم روستاها قدردانی و بیان داشتند : اولین وظیفه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی این است که صدای مردم بوده و مسائل و مشکلات را بیان نمایند و با فضل الهی و توکل بر خدا در کنار مردم و برای مردم آمده ایم خدمت کنیم.

 

مشکلات روستای گته ده


حسینی نسب در ادامه پس از شنیدن مشکلات از طریق اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران و بررسی میدانی و نزدیک که بیشتر مشکلات در خصوص بازنگری طرح هادی ، راههای روستایی و خط انتقال گاز بود ، پرداختند و دستورات لازم را به مدیران دستگاههای اجرای در جهت رفع مشکلات اهالی صادر نمودند.

 

مشکلات روستای گته ده