بررسی مسائل و مشکلات پروژهای ورزشی شهرستان طالقان

برگزاری جلسه بررسی مسائل پروژهای ورزشی با حضور فرماندار طالقان و مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز

   Admin        شنبه, 24 آبان 1399       اخبار
بررسی مسائل و مشکلات پروژهای ورزشی شهرستان طالقان

 

جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژهای ورزشی شهرستان طالقان به ریاست حسینی نسب سرپرست فرمانداری و با حضور جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و هیات همراه، عباسی رئیس اداره ورزش و جوانان و مهین فلاح بخشدار بالا طالقان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

فرماندار طالقان ضمن تقدیر از توجه و حمایت های مدیر کل و مجموعه واحدهای ستادی استان به شهرستان طالقان گفت : شهرستان طالقان در حوزه های مختلف خصوصا ورزش دارای نقاط قوت و پتانسیل خوبی می باشد که می توان در آینده شاهد کسب رتبه ها و موفقیت های فراوان باشیم.
ایشان در ادامه خاطر نشان کردن : طالقان در حوزه زیرساختی ورزش دچار کمبودهایی بوده و در حال حاضر دارای پروژه های نیمه تمام متعددی است که درخواست داریم مسئولان استانی با نگاه ویژه و مثبت در راستای تزریق بودجه و تخصیص اعتبارات مصوب جهت تکمیل این پروژه ها اهتمام داشته باشند.

 

بررسی مسائل و مشکلات پروژهای ورزشی شهرستان طالقان


آقای جانعلی اظهار داشتند: با توجه به شناختی که از  شهرستان طالقان داشتیم و با پیگیری های رئیس اداره ورزش این شهرستان در سال گذشته و شش ماهه اول سال جاری برخی پروژه ها شروع بکار و تکمیل شد.
ایشان اذعان داشت: در بحث ماده ۸۸ اماکن ورزشی و تعمیر و تجهیز وخصوصا تعویض کفپوش اماکن تصمیمات خوبی اخذ و اعلام می کنم از جوانان غیور و ورزشکاران این شهرستان همه جانبه حمایت خواهم داشت.
عباسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز در این جلسه شرح کامل نیازها و مشکلات و اجرای پروژه های ورزشی را ارائه و مورد بررسی قرار داد.
در حاشیه این نشست سرپرست فرمانداری و مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز از جدیت و اهتمام علی عباسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طالقان در راستای ساماندهی امور ورزش واماکن ورزشی ، جذب اعتبارات و... قدردانی نمودند .

 

ثبت نظر