05 بهمن 1399

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با فرماندار شهرستان طالقان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با حضور در فرمانداری شهرستان ، با فرماندار طالقان دیدار و گفتگو کردند

   Admin        ﺳﻪشنبه, 27 آبان 1399       اخبار
دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با فرماندار شهرستان طالقان

 

در ابتدای این دیدار دکتر فتحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز انتصاب سید سجاد حسینی نسب را به سمت سرپرست فرمانداری تبریک گفت و اظهار داشتند : پس از بروز و شیوع بیماری کرونا، فرمانداری شهرستان طالقان نیز همانند سایر شهرستان های استان، همکاری های بسیار مناسبی با دست اندرکاران حوزه سلامت داشته و در اجرای هر چه بهتر دستورالعمل های ابلاغی از طرف ستاد ملی کرونا بسیار تأثیرگذار بوده است.
فرماندار طالقان نیز در این نشست ، بیان داشت : برقراری و استحکام بیشتر پیوند بین دانشگاه و جامعه می‌تواند توسعه همه جانبه استان را رقم بزند، که این امر در گرو ایجاد بستر مناسب ارتباط و تعامل دستگاه‌های اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی استان البرز است.
همچنین وی از اقدامات مناسب و ارتقاء مطلوب ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح این شهرستان به ویژه در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا از مسئولین سلامت استان قدردانی نمود.
فرماندار در این جلسه با تاکید بر راه اندازی پایگاه های اورژانس گفت : برای احداث پایگاه اورژانس جاده‌ای نیز مجوز دریافت و مکان مناسب نیز جهت احداث پیش بینی شده است، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است و انتظار می رود نسبت به این موضوع اهتمام ویژه در دستور کار قرار گیرد .
در ادامه این جلسه پیرامون درصد پیشرفت احداث بیمارستان ، ساختمان اورژانس مرکز بخش بالاطالقان و پائین طالقان ، خدمات انجام شده در پایگاه های اورژانس و مسائل بهداشتی درمانی این شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.