05 بهمن 1399

ساخت بیمارستان ۳۲ تخت خوابی طالقان مجوز گرفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از مجوز ساخت بیمارستان ۳۲ تخت خوابی در طالقان خبرداد

   Admin        چهارشنبه, 28 آبان 1399       اخبار
ساخت بیمارستان ۳۲ تخت خوابی طالقان مجوز گرفت

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز آقای محمد فتحی در گفتگو با خبرنگار تلکان گفتند : شبکه بهداشت طالقان به خوبی به موضوعات آموزش، بیمار یابی، غربالگری و درمان بیماران کووید ۱۹ ورود کرده  و پیگیری‌های لازم به دقت انجام می‌شود و وضعیت طالقان در شرایط مطلوبی از ارائه خدمات قرار دارد.

ایشان افزودند  : توافق‌ها و مجوز‌های لازم برای ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی در طالقان انجام شده و تفاهم نامه سه جانبه‌ای با وزارت بهداشت، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و استانداری البرز آماده شده است و به محض نهایی شدن مجوز‌ها ساخت بیمارستان شروع می شود. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت : در شهرستان طالقان در زمینه اورژانس زمینی، هوایی، پزشکان مقیم ودارو مشکلی نیست و یکی از مناطقی است که اورژانس البرز به خوبی تحت پوشش قرار داده است.

ایشان ضمن تاکید بر مشارکت و همکاری مردم در کنترل و مهار کرونا افزود: هر منطقه‌ای که به لحاظ شیوع کرونا وضعیت مطلوب تری دارد بی شک همکاری مردم آن منطقه در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیشتر بوده و از مردم فهیم طالقان تقاضا می‌شود مثل گذشته نسبت به رعایت موارد بهداشتی دقت لازم را داشته باشند.

آقای فتحی با اشاره  به اهمیت خیرین در حوزه‌ی سلامت گفت: خیرین طالقان از گذشته یاریگر سیستم بهداشتی و درمانی این شهرستان بوده اند، اما با توجه به ظرفیت خیرین در طالقان انتظار می‌رود مشارکت خیرین در بحث سلامت بیش از پیش باشد تا بتوانیم در جهت ساخت بیمارستان و توسعه شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از ظرفیت خیرین بیشتر استفاده کنیم.