دکتر حدادی:طرح حوضه اّبریز طالقان فعلا تصویب نشده است

قرار است یک گروه تا هفته‌ی آینده مزایا و معایب این طرح را بررسی کنند

   Admin        پنجشنبه, 30 بهمن 1399       اخبار
دکتر حدادی:طرح حوضه اّبریز طالقان فعلا تصویب نشده است

 

دکترحدادی:
پیگیری مطالبات و امور مردم در اولویت است

دکتر علی حدادی، نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی، ضمن اشاره به  لزوم استمرار نقد منطقی طرح حوضه آبریز، گفت با وحدت و یکپارچگی در مسیر درست و با معیار قانون باید منافع مردم تضمین شود.

به گزارش نماینگان جامعه محلی طالقان حاضر در جلسه تبادل نظر و پیگیری مسائل طرح حوضه آبریز سد طالقان، این جلسه صبح جمعه 24 بهمن 1399 در محل فرمانداری طالقان، با حضور آقای دکتر حدادی نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان، فرماندار طالقان، شهردار طالقان، رئیس شورای اسلامی طالقان، اعضایی از شوراهای اسلامی شهر و بخش ها، و جمعی از متخصصان و کارشناسان شهرستان برگزار شد.

دکتر علی حدادی پس از شنیدن دیدگاه ها و توضیحات افراد حاضر در جلسه، ضمن تشریح پیشینه پیگیری های جدی و اقدامات موثر انجام شده درخصوص طرح حوضه آبریز سد طالقان، اظهارداشت: با توجه به لزوم بررسی همه جانبه این طرح، به مسئولان رده‌های مختلف مرتبط تذکرات لازم داده شده و به همین دلیل این طرح تصویب و ابلاغ نشده و پیگیری ها تا  حصول نتیجه لازم جهت حفظ حقوق مردم باشد ادامه خواهد یافت.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:همه ما مدیون شهدا هستیم و باید با انسجام و وحدت در راستای پیگیری مطالبات و امور مردم حرکت کنیم. 

 حدادی  یاد آور شد: مناسب و ضروریست یک هیئت اندیشه ورز ، با ایفای نقش کارگروه های تخصصی برای بررسی نقاط ضعف و قوت شهرستان طالقان  تشکیل شود و در مراحل مختلف نتایج کار را ارائه کند ..

حدادی گفت کارگروه متشکل از متخصصان امر در هفته آتی جمعبندی و چکیده نقد همه جانبه طرح را تدوین و ارائه کنند تا در استمرار روند پیگری های انجام شده نقاط قوت و امید بخش را در بین مردمان خوب طالقان شاهد باشیم .
سخنگوی کمیسیون امورداخلی و شوراهای مجلس در ادامه جلسه تاکید کرد بخشی از مقرراتی که دستگاه های دولتی در مورد شهرستان طالقان تصویب و ابلاغ کرده اند، از جمله از سوی وزارت جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن، دارای اشکاالات متعدد و نواقص معینی هست که باید اصلاح شود و همچنین برخی قوانین لازم است در مجلس اصلاح شود.
وی در پایان جلسه تاکید کرد: مسئولین باید به مطالبات به حق شهروندان پاسخگو باشند و بنده بعنوان نماینده  مردم در صف مقدم با دلایل محکم و متقن ایستاده ام و با آنچه در توان دارم برای دفاع ازحق مردم درکنار مردم هستم .

 بر اساس این گزارش، توضیحات مشروح و امید بخش و مواضع صریح نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بسیار روشنگر و موجب تقویت انگیزه مشارکت شهروندان دغدغه مند طالقان و مسئولان گردید و چشم انداز مشخصی برای همگرایی و هم افزایی ترسیم شد.

ثبت نظر