همایش منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی طالقان

همایشی که به همت فرمانداری طالقان و به منظور گزارش عملکرد دوره پنجم و وحدت میان شورای دوره ششم برگزار شد

   Admin        شنبه, 19 تیر 1400       اخبار
همایش منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی طالقان

 

‍ صبح امروز شنبه 19 تیر ماه 1400 و در راستای جلب حمایت همه جانبه ،  همایش منتخبین  ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان طالقان با حضور حجت السلام و المسلمین حسینی امام جمعه ، دکتر حدادی نماینده مردم شهرستان طالقان در مجلس شورای اسلامی ، سید سجاد حسینی نسب فرماندار ، معاون فرماندار ، بخشداران و منتخبین  شورای اسلامی روستاها در محل سالن فرهنگسرای جلال آل احمد برگزار گردید .

حسینی نسب فرماندار طالقان ضمن عرض خیر مقدم به ارائه گزارشی از عملکرد شوراهای دوره پنجم پرداخت و برگزاری جلسات آموزشی را برای شهرستان بویژه شوراها و منتخبین مردم را سودمند دانست .

  حسینی نسب  مهمترین وظیفه شوراها را قانونمداری عنوان و تاکید کرد : همه باید قوانین و مقررات را مدنظر قرار داده و با همدلی و یکرنگی در جهت اهداف مهم نظام یعنی خدمت رسانی به مردم و جامعه گام برداریم .

  فرماندار طالقان مهم ترین اهداف برگزاری این جلسات را آغاز راهکارهای عملی جهت سامان بخشیدن وضعیت شهرستان با ایجاد تعاملات فی مابین دانست.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) قدردانی از مشارکت مردم را راس کار و وظیفه همگان دانست .

وی افزود : اعضای شوراها نماینده قشر عظیمی از مردم شهر و روستاها هستند ، بنابراین لازم است با همکاری و همیاری و ارائه راههای عملی و کاربردی در جهت سلامت و ارتقا طالقان گام بردارند .

  در این همایش 3 نفر از اعضا از 3 بخش بالا ، پایین و میان طالقان ب نمایندگی  از حوزه های خود به چالش ها و ارائه راهکارها پرداختند .  

 

ثبت نظر