موافقت وزیر نفت با تسریع در گازکشی روستاهای پایین طالقان

از ساخت بیمارستان در دولت جدید تا اولویت گازکشی به روستاهای طالقان در مصاحبه جدید با نماینده طالقان

   Admin        ﺳﻪشنبه, 22 تیر 1400       اخبار
موافقت وزیر نفت با تسریع در گازکشی روستاهای پایین طالقان

 

علی حدادی  نماینده مردم طالقان در دیدار با جمعی از مردم طالقان  با اشاره به نقش و جایگاه مهم شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: اعضای این پارلمان‌های شهری و روستایی باید پاسخگوی مطالبات مردمی باشند، چرا که مردم با امید در انتخابات شورای شهر و روستا شرکت کرده اند و خط مقدم امید به نظام شوراها هستند. وظیفه خطیری بر عهده شوراها است و در این نقش بر اساس آنچه در عرصه انتخابات وعده داده شده باید عمل شود.

حدادی در خصوص افتتاح جاده جدید هشتگرد طالقان گفت: در روز آئین بهره برداری از این پروژه در حضور وزیر راه، امام جمعه شهرستان طالقان بر این مسئله که پروژه علیرغم افتتاح از لحاظ ایمن بودن آماده بهره برداری نبوده  تاکید کردم.

وی با تاکید بر اینکه در بحث ایمن سازی این راه، تونل آن و به ویژه خروجی مسیر به سمت هشتگرد هنوز مشکلات زیادی وجود دارد، افزود: باید این نواقص هرچه زودتر برطرف شود.

حدادی در ادامه با اشاره به مشکلاتی که در مسیر جاده های روستایی طالقان وجود دارد ، عنوان کرد: وجود این مسائل در محورهای روستایی بالاطالقان و پایین طالقان جدی است و در اکثر این راه های روستاهایی موجود باید اقدامات اساسی در بحث ترمیم و ایمن سازی با توجه به اولویت بندی بودجه و تزریق آن انجام شود.

وی افزود: جاده روستایی جوستان به دیزان و یا محور روستایی پراچان از  جمله راه‌های روستایی است که دچار مشکلاتی است و درست است که از لحاظ تخصیص بودجه تکمیل پروژه‌های گازرسانی روستایی در طالقان به عنوان یک اولویت مطرح است، اما در کنار نباید از بحث رسیدگی به جاده های روستایی غفلت کنیم.

حدادی در مورد پروژه گازرسانی به روستاهای طالقان افزود: در جلسه اخیر با وزیر نفت اعتبار خوبی برای پیشبرد پروژه گازرسانی در روستاهای پایین طالقان دریافت کردیم و باید به عنوان یک پروژه اولویت دار در استان پیش رود.

حدادی در مورد ساخت بیمارستان طالقان هم تشریح کرد: به یقین تکمیل بیمارستان نقش مهمی در افزایش سطح زیرساخت‌های درمانی طالقان عهده دار است.در گفتگو با استاندار در مورد تعیین ردیف بودجه برای این پروژه، اخذ مجوزهای لازم احداث ان صحبت کرده و بیان شد که این اقدامات صورت گرفته است. قول مساعد دریافت کردیم تا آن بر اساس بودجه تعیین شده از سوی ستاد فرمان اجرایی امام و استانداری البرز این بیمارستان با شروع کار دولت بعدی در کوتاه ترین زمان ممکن به افتتاح برسد.

ثبت نظر