اخبار

14 مرداد 1400

معیارهایی برای انتخاب شهردار

چه کسی باید شهردار طالقان شود؟ شهرداری که مهمترین و تاثیرگذارترین نهاد شهری است و نقش موثری در زندگی روزمره مردم دارد. از این رو انتخاب شهردار توسط شورای شهر نقش مهمی در پیشرفت آن شهر دارد. شخصی که 4 سال بتواند سکان دار یک شهر باشد و تغییری مثبت در منطقه رقم بزند. این روزها که زمزمه های انتخاب شهردار از همه ی شهرها به گوش میرسد باید دید چه کسی شهردار طالقان می شود. ما در این مقاله به شاخص های کلیدی انتخاب شهردار می پردازیم.

دسته بندی : مقالات طالقان
ادامه مطلب
12 مرداد 1400
09 مرداد 1400

پوشش گیاهی در طالقان

طالقان باوجود کوهستانی بودن و اختلاف ارتفاع زیاد گونه های متنوع گیاهی را در خود جای داده است. گیاهان خودرو که بیشتر در فصل بهار می رویند. اغلب این گیاهان فصلی دارویی هستند و در طب سنتی استفاده می شوند

دسته بندی : مقالات طالقان
ادامه مطلب
01 مرداد 1400

فراخوان انتخاب شهردار

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
30 تیر 1400

آب و هوای طالقان چگونه است؟

طالقان میان دره بزرگی در رشته کوه های البرز قرار دارد که امتداد طولی آن از شرق به غرب است، طالقان از شمال به سلسله جبال البرز و روستاهای شهرستان تنکابن و الموت محدود بوده و از جنوب به بخش ساوجبلاغ و دهستان فشكلدره منتهی می گردد. از آن جایی که روستاهای طالقان در ارتفاعات و دامنه جبال البرز است زمستان های سرد و در سایر فصول هوای مطبوع و خنکی دارد. طالقان در ۱۱°۳۶ عرض شمالی و ۴۶° ۵۰ طول شرقی در شمال غرب شهر کرج قرار دارد
طالقان از دو نوع آب و هوای سرد کوهستانی و معتدل کوهستانی تشکیل می شود.

دسته بندی : مقالات طالقان
ادامه مطلب
22 تیر 1400

موافقت وزیر نفت با تسریع در گازکشی روستاهای پایین طالقان

حدادی در مورد پروژه گازرسانی به روستاهای طالقان افزود: در جلسه اخیر با وزیر نفت اعتبار خوبی برای پیشبرد پروژه گازرسانی در روستاهای پایین طالقان دریافت کردیم و باید به عنوان یک پروژه اولویت دار در استان پیش رود.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
19 تیر 1400

کارگاه آموزشی تعارض بین گوشتخواران بزرگ جثه (خرس قهوه‌ای) و جوامع محلی

میثم صادقیان به برگزاری  کارگاه آموزشی تعارض بین گوشتخواران بزرگ جثه (خرس قهوه‌ای) و جوامع محلی در شهرستان طالقان اظهار کرد: این کارگروه از ساعت ۹ صبح امروز (۱۹ تیرماه) در حال برگزاری است.

دسته بندی : اخبار
ادامه مطلب
18 تیر 1400
17 تیر 1400

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >  >>